1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Midyat Matiat Otel Genel Görünüm

Matiat Hotel

Midyat Matiat Otel

Midyat Matiat Otel Genel Görünüm "2"

Image 2

Midyat Matiat Otel Genel Görünüm "2"

Midyat Matiat Otel Lobi

Matiat Hotel

Midyat Matiat Otel

Midyat Matiat Otel Mezopotamya Restaurant

Matiat Hotel

Midyat Matiat Otel

Midyat Matiat Otel Havuş Başı Restaurant

Matiat Hotel 8

Midyat Matiat Otel Single Room

Matiat HotelSingle Room

Midyat Matiat Otel Sigle Room "2"

Matiat Hotel

Midyat Matiat Otel Sigle Room "2"

Midyat Matiat Otel Dicle Fırat Konferans Salonu

Matiat HotelMidyat Matiat Otel Dicle Fırat Konferans Salonu

Matiat Otel Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Dünyada ve Türkiye'de en güzel ve en otantik ilçe olarak seçilen Midyat'ta, 2004 yılında hizmete başlayan, ismini Midyat'ın tarihteki isminden alan Matiat Otel sürekli kendini yenileyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Tüm mekanlarında kendinizi tarihin içinde zaman yolculuğuna çıkmış gibi hissedeceğiniz Matiat Otel, tatil ve iş amaçlı tüm konaklamalarınızda aile işletmeciliğinin getirdiği sıcaklıkla ve her daim genç, güler yüzlü personeliyle dört mevsim yaşayan ve yaşatan bir oteldir.

5 Yıldızlı otelin 1 Kral dairesi , 2 Suit oda 2 Bedensel engelli odası , 24 Aile odası , 98 standart oda olarak dizayn edilmiş olan otelimizde toplamda 127 oda 310 yataklı olup, yarı olimpik yüzme havuzu, sauna ve türk hamamı, kafesi, barı, diskoteği ve marketi bulunmaktadır. Odalarda klima, dijital tv ve kablosuz internet erişimi, saç kurutma makinesi ve mini bar vardır.

Otelin Kahvaltı Salonu gününüze mükemmel başlayabilmeniz ve birazda o günün belki de bir sonraki günlerin gerçekleşmesini istediğiniz güzel hayallerini düşleyebilmeniz için size Midyat'ın tarih yolculuğu eşliğinde zengin Açık Büfesiyle mükemmel bir kahvaltı sunuyor. Kışın hafta sonları, bayram ve özel günlerde ,yazın her gün akşamları canlı müzik eşliğinde Açık Büfe olarak sunulan yemeklerin soğuk, sıcak ve tatlı köşesinin lezzetleri eminiz ki ağız tadınıza layık olacaktır. Midyat yöresinin tecrübeli aşçılarının yorumuyla özenle sizin için hazırlanan yemekler önce gözünüze sonra gönlünüze hitap edecektir.